Translate

Tupperware by Flavours of Heart


Wszystkie pomoce kuchenne takie jak stolnica, foremki do ciasteczek, formy do pieczenia, shaker, miski, garnki i pojemniki towarzyszące moim przepisom są firmy Tupperware
Pordukty Tupperware są szczególnie bliskie mojemu sercu, nie tylko dlatego że są praktyczne a gotowanie z nimi jest zdecydowanie łatwiejsze i szybsze, ale także za ich wykonanie i design.
Produkty Tupperware są dla mnie kulinarną inspiracją, a każdorazowe obcowanie z nimi to niezapomniana kulinarna podróż pełna wrażeń dla wszystkich zmysłów... :-)

Jeżeli jesteś zainteresowany produktami Tupperware, masz pytania – napisz: poznan.am .tupperware@gmail.com


Co miesiąc nowa gazeta promocyjna, a w niej specjalne oferty !

gazetka  na okres 30.09 – 3.11.2013Parę słów o Tupperware...
Tupperware to firma z długoletnią tradycją. Jej produkty zadebiutowały na rynku w 1946 roku, a nazwa ich pochodzi od nazwiska założyciela firmy Earl'a Tupper'a. Fundamentem pod budowę firmy stała się samodzielnie zaprojektowana, wzorowana na pokrywce od puszki farby, pierwsza hermetyczna pokrywka z polietylenu. Swoim wynalazkiem otworzył on drogę do powstania wodoszczelnych pojemników, znajdujących szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych.
Rdzeń linii produktów Tupperware obejmują innowacyjne rozwiązania przenaczone do przygotowywania, przechowywania i serwowania żywności. Tupperware oferuje również produkty do kuchennek mikrofalowych, zabawki edukacyjne dla dzieci i produkty dla młodych mam oraz wysokiej klasy naczynia i przybory kuchenne. Działalność Tupperware oparta jest o różne segmenty geograficzne dlatego w ofercie firmy znajdują się również produkty przystosowane do potrzeb lokalnych rynków.
Tupperware obecne jest dzisiaj w blisko 100 krajach na całym świecie. Produkty produkowane są w 17 fabrykach zlokalizowanych w: Chinach, Indiach, Portugalii, Wenezueli, Korei, Belgii, Francji, RPA, USA (2), Japonii, Brazylii, Nowej Zelandii, Australii, Grecji i Meksyku (2).
Od ponad 60 lat Tupperware dostarcza proste, pomysłowe i nowoczesne rozwiązania dla domu. Tak jak wczesne produkty Earl'a Tupper'a zrewolucjonizowały sposób przechowywania żywności, tak i dziś projektanci Tupperware stawiają sobie za cel podnoszenie jakości życia dzięki unikalnemu stylowi i wysokiej jakości wykonania.
Sprzedaż produktów Tupperware odbywa się głównie poprzez prezentacje domowe, które prowadzą konsultanci.


Jeżeli jesteś zainteresowany produktami Tupperware, masz pytania – napisz: am.poznan.tupperware@gmail.com KORZYSTNE OFERTY!

Katalog online produktów Tupperware
NOWY - jesień/zima
<kliknij zdjecie aby wejść>strona internetowa
<kliknij zdjecie aby wejść>Brak komentarzy:

Prześlij komentarz